Nikdy jsem nebyla, dnes ale už jsem !

29. března 2012 v 17:37
Co napsat na tohle téma?
Nebudu psát kolik mi je let, ani jak se jmenuju.
Na co by to bylo? Beztak by jste si to jen přečetli a hned zase zapomněli.

Tak fajn, začnu třeba tím, jaká jsem byla. Odmalička jsem byla nula. Každý den se vždy nacházel alespoň jeden člověk, kdo by mi to v tom smyslu zopakoval. Nevím proč mě neměli ve škole rádi. Byla jsem tichá, měla jen jednu, dvě kamarádky a ostatní se mi jen vysmívali. Bylo to snad kvůli vzhledu? Jo, já chápu že jsem byla tlustá, od třetí třídy brýlatá... Ale opravdu na vzhledu tolik záleží? Jo, já vím, každý každého nemůže milovat! Ale proč když má někdo chyby, tak se mu ostatní smějou? Jen málo si vzpomínám na první třídu... Pamatuju si jen záblesky minulosti, jak mě spolužáci skopávali ze schodů, jak mě a mou věrnou kamarádku zamykali v šatně, jak mi brali pastelky a poté, když jsem ten pitomý obrázek s rybičkama musela vymalovat fixou... bla bla bla! Dneska se tomu už jen směju, ale tehdy jsem byla černá ovce mezi těmi dokonalými... bílými, krásnými... tak jsem to vnímala.

Určitě nejsem jedinná, většina je, nebo byla na tom hůř nebo líp. Všude se najdou blbci, díky kterým jste nemohli normálně žít, nebo nežijete, jako by jste nebyli! No a dneska? Dnes už jsem, dnes už žiju ;) ..Zní to divně, já vím.. je to jen fráze... Tolik se toho změnilo, i já .. už nejsem brýlatá a .. no vy víte ;-). Když se ale dívám, jak se všichni všude ponižujou a podobně .. je mi z toho špatně..
 


Komentáře

1 Kirma Lee Kirma Lee | Web | 29. března 2012 v 17:49 | Reagovat

To je právě otisk z minulosti: když vidíš někoho, jak ho šikanujou a posmívají se mu, okamžitě si na to můžeš vzpomenout či podobně. Mrzí mě, že jsi tohle zažívala. Holt někteří lidé jsou svině a nikdo s tím nic neudělá. Ale je důležitý, že už je to pryč. Pěkný článek :)

2 sabulebambule199631 sabulebambule199631 | 29. března 2012 v 18:11 | Reagovat

velice pěkný článek .
Na to že země je " kulatá " - ja každým rohu se najde někdo kdo nám začne házet klacky pod nohy ... a ikdyž seš už na dně , on tě ještě dorazí :-| naštěstí ale takový všichni nejsou :-) tohle jsem si uvědomila teprve nedávno ... a to jen díky tomu , že jsem se dostala do třídy, se skvělím kolektivem .
Jsem si jistá že dosáhneš toho , čeho by jsi chtěla dosáhnout :-D a potom až někdy potkáš ty , kteří ti nějakým způsobem ublížili ... podívají se na tebe a uvidí že nejsi žádná nula , ale osoba která ví co chce ( a taky toho dosáhne ) ...pak si uvědomí , že byli pitomci , když se k tobě chovali hnusně . :-D  :-D  :-D

3 ewsderson ewsderson | 7. dubna 2012 v 0:19 | Reagovat

[2]: Pravda :) :/ :-D  :-D

4 Korejský ženšen Korejský ženšen | Web | 20. června 2013 v 13:01 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama